Kamiel Lemmens (fiscale Economie UvT)
“Meteen je
verantwoordelijkheid nemen”

“Als kameroudste geef ik mijn kamergenoten maximale verantwoordelijkheid. We hebben goede mensen die in een professionele omgeving functioneren. Daar hoort in mijn optiek niet bij dat ze het allemaal op mijn manier doen. Daar hoort wel bij dat ze veel eigen initiatief nemen en doen wat ze kunnen doen. Ik stuur bij waar nodig. Juist in onze kamerstructuur kan dat goed: we weten van elkaar wat er speelt en kunnen op elk moment overleggen over bepaalde situaties of problemen. Dat maakt het wat gemakkelijker om verantwoordelijkheden te nemen.”
Independent member of UHY
Govers is aangesloten bij UHY International (www.uhy.com), een internationaal netwerk van onafhankelijke accountantskantoren.
Meer.
Je leert vanzelf zwemmen
 "Bij Govers ga je vanaf dag een het diepe in. Zo vind je jouw weg in het omgaan met klanten en de materie."

Meer.
Van alle markten thuis
 "Je raakt hier van alle markten thuis. Draait mee in controles, stelt jaarrekeningen samen. Zo word je een echte generalist."
Meer.
Studiefaciliteiten op niveau
 "Govers betaalt mijn studiekosten, inclusief de examendag. Studuetijd wordt voor de helft betaald. Alles is hier op niveau."
Meer.